6 Kasım 2008 Perşembe

Neden İngilizce öğrenmeliyiz?

Tüm dünyanın ticarette, iletişimde, sanatta, sporda ve bilimde en önemli dil olarak kabul ettiği İngilizce günümüzde dünya vatandaşı olmak isteyen her birey için zorunludur.

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde İngilizce öğrenmenin yaşam standartlarınızı ve geleceğinizi belirleyen en önemli faktörlerden biri olması İngilizce öğrenmeyi herkes için bir zorunluluk haline getirmiştir.
Sonuç olarak iletişimde, eğlencede, entellektuel birikimde ve en önemlisi ekonomik anlamda yasam kalitemizi en üst seviyeye çekebilmek için İngilizce öğrenmemiz gereklidir.

Neden İngilizce özel ders:


Eğitim teknolojileri ne kadar gelişirse gelişsin bire bir eğitimin yerini hiçbir yöntem dolduramamaktadır. Alanında deneyimli, yurtdışı tecrübesi olan ve sizin için gerekli olan bilgiyi size en kısa ve en iyi şekilde sunacak olan özel ders hocasıdır. İngilizceyi özel ders alarak öğrendiğinizde:

Sizin için gerekli kelimeleri, gramer bilgisini, cümle kalıplarını ve çalışma taktiklerini sınıf ortamında kaybolmadan en hızlı şekilde öğrenirsiniz.

Genel İngilizce, TOEFL, İş İngilizcesi, Lise ve Üniversitelerin Hazırlık Sınıfları için sunulan özel çalışma programlarımızla İngilizceyi en kısa surede ve en iyi şekilde öğreneceksiniz.

UNUTMAYIN!

Amacınız hedefinize en kısa surede ulaşmaksa size en iyi ve en kısa yolu gösterecek kişiyi ya da kurumu bulmak atılacak ilk ve en önemli adımdir. Eğer ingilizce özel ders alacaksanız Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri veya mezunlarını tavsiye ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder