9 Kasım 2008 Pazar

Neden İngilizce özel ders?

Günümüzde birçok insan İngilizce öğrenmenin gerekliliğine inanarak İngilizce öğrenme isteği ile farklı farklı birçok kuruma başvurmaktadır. Bu kurumların içerisinde ilk başta iyi bir İngilizce öğrenebileceğini düşünen birçok kişi bir süre sonra sınıf ortamında kaybolduğunu, istediği bilgilere en kısa sürede ulaşamadığını, sorularını sorarken çekindiğini ve sınıf ortamında diğer öğrenciler nezdinde rencide olmamak için birçok kez biliyormuş gibi yapmak durumunda kaldığını dile getirmektedir.

Bu yüzden İngilizce gibi yasam kalitemizi doğrudan etkileyecek olan bir gerekliliğin en ciddi şekilde ve en iyi şekilde öğrenilmesi gerekmektedir.

Eğitim teknolojileri ne kadar gelişirse gelişsin bire bir iletişimin sağladığı verimi yakalayamamaktadır. bu yüzden İngilizce en iyi ve en hızlı şekilde özel ders alınarak öğrenilir.

İngilizce özel ders programı nasıl bir şekilde hazırlanır:

Öncelikle İngilizceyi öğrenmek isteyen adayın öğrenme amacı hedeflediği nokta uzman hocalar tarafından dikkatlice belirlenir.

Örneğin ticari İngilizce öğrenmek isteyen bir aday en geç bir ay içersinde müşteri ile rahat bir şekilde iletişime geçebilmesi gelen maillere ve fakslara en hızlı ve doğru şekilde cevap verebilmesi sağlanır. Gramer bilgisi ve diğer detaylar ikinci plana atılır. Amaç öğrenciye İngilizceyi öğrenebileceğini ve bu işin keyifli bir hale getirilebileceğini göstermektir.

Bazı öğrencilerimiz zorunluluktan öğrendikleri İngilizceyi severek ve yüksek bir motivasyona sahip bir şekilde ilerlettiklerini fark ederler.

Öğrencilerimize gerekli doküman ve çalışma yöntemleri sadece onlara özel olarak seviyelerine en uygun şekilde hazırlanır.

Sonuç olarak:

Öğrenci daha ilk dersten itibaren İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebileceğine inanır ve çalışma azmi en yüksek seviyede hedefine ulaşır.

İngilizce özel ders konusunda tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunları tarafından oluşan Boğaziçi Danışmanlık Eğitim merkezinden destek alabilirsiniz. Sponsorlarımız bölümünde görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder